Licznik odwiedziń: 2205954

WAKACYJNE PODRÓŻE ROBOTÓW

14 lipca 2022, 09:27

Programowanie Photonów

W środę 13 lipca zorganizowaliśmy wakacyjne zajęcia dla dzieci. Podczas spotkania nasi mali programiści za pomocą robotów Photon przemierzali najróżniejsze zakątki świata. Poruszając się po specjalnych matach edukacyjnych zwiedziliśmy najpiękniejsze stolice europejskie takie jak Paryż czy Rzym, ale także dotarliśmy nad polskie morze i góry.

Programowanie robotów to doskonała okazja do nauki przez zabawę. Pokazaliśmy dzieciom aplikacje, dzięki którym Photony nie tylko wydawały dźwięki – naśladowały odgłosy zwierząt oraz ludzkie emocje, ale także zmieniały kolory czółek.

Na koniec nagraliśmy na jednego z robotów wspólny wakacyjny okrzyk.

Więcej zdjęć na naszym Facebooku i Instagramie