Oferta dla Seniorów

Kreatywne Czwartki

30 sierpnia 2019, 10:15

Przyjazne, biblioteczne progi otwarte są na wszelką aktywność i twórczość artystyczną użytkowników. Biblioteka chętnie gości seniorów, oferując im warunki do wymiany spostrzeżeń, pasji, wrażeń i doświadczeń. Tutaj można – w miłej atmosferze, przy kawie i herbacie – opowiedzieć o interesującej książce, pochwalić się przepisem kulinarnym, przejrzeć interesujący album czy poradnik, usłyszeć, co warto obejrzeć czy przeczytać, a także poszerzyć zainteresowania i wiedzę o szeroko pojętej kulturze i sztuce.

Spotkania odbywają w każdy czwartek o godzinie 11.00.