Pracownia Orange ma dwa lata!

08 listopada 2019, 10:13

Mijają dokładnie 2 lata od tej ważnej dla nas chwili.

Dzięki Waszym głosom powstała w bytowskiej Bibliotece multimedialna Pracownia Orange wyposażona w nowoczesny sprzęt. Nie byłoby sukcesu i pierwszego miejsca w Polsce, gdyby nie Wasze wsparcie i zaangażowanie.

Raz jeszcze dziękujemy wszystkim, którzy oddawali głosy. Dziękujemy: szkołom (uczniom, nauczycielom, dyrekcji, pracownikom), urzędom i instytucjom, lokalnemu biznesowi, mediom oraz osobom prywatnym, które włączyły się w przekazywanie informacji o głosowaniu znajomym oraz rodzinie. W głosowanie zaangażowało się naprawdę wiele osób, nie tylko mieszkańców, ale także sympatyków naszego miasta.

Przez te dwa lata działalności zrealizowaliśmy więcej niż planowaliśmy. Zdecydowanie więcej niż 100%  normy... przed nami kolejne lata działań i współpracy z Fundacją Orange.