Licznik odwiedziń: 541928

Partnerstwo Dorzecze Słupii

Lokalny Klub Kodowania

06 kwietnia 2018, 12:33

Dzieje się u nas dużo, a będzie działo się jeszcze więcej. 6 kwietnia 2018 roku Bożena Mazur, Dyrektor Biblioteki Miejskiej w Bytowie podpisała kolejny dokument o współpracy.

Dzięki pozytywnie rozpatrzonemu wnioskowi w Pracowni Orange będzie realizowany projekt LINK DO PRZYSZŁOŚCI. Zaprogramuj swoją karierę.

Projekt jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego ze środków Microsoft, w ramach inicjatywy YouthSpark.

Tym samym od maja rusza u nas Lokalny Klub Kodowania, którego koordynatorem będzie Jacek Prądziński, Mobilny Doradca Sektora 3.0, programu realizowanego przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.