Koło SBP - sprawozdanie z działalności w roku 2018

19 stycznia 2019, 16:57

Od wielu lat przy Bibliotece Miejskiej w Bytowie działa Koło Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich. Bytowskie Koło podlega pod Oddział SBP w Słupsku, który wchodzi w skład wojewódzkiej organizacji terenowej SBP - Okręgu Pomorskiego. W Kole Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich funkcjonującym przy Bibliotece Miejskiej w Bytowie działa kilkunastu bibliotekarzy. Koło tworzą bibliotekarze z bibliotek miejskich i gminnych z terenu powiatu bytowskiego. Liczną grupę stanowią bibliotekarze Biblioteki Miejskiej w Bytowie. W skład naszego grona wchodzą również koleżanki i koledzy, którzy zakończyli aktywność zawodową, ale nadal wspierają nas swoim doświadczeniem.

Zapraszamy do zapoznania się ze sprawozdaniem [zobacz]