19 kwietnia 2019, 14:05

Zapraszamy osoby 50+ na bezpłatny kurs nauki podstaw obsługi komputera.

Gwarantujemy:

- kameralną grupę liczącą 12 osób,

- zajęcia dwa razy w tygodniu po dwie godziny dydaktyczne

Szkolenie poprowadzi Jacek Prądziński – kustosz Biblioteki Miejskiej w Bytowie, kierownik Pracowni Orange – multimedialnej świetlicy, Mobilny Doradca Sektora 3.0, Latarnik Polski Cyfrowej Równych Szans – trener kompetencji cyfrowych, doświadczony instruktor, szkoleniowiec, animator, który inspiruje, uczy i pomaga w korzystaniu z narzędzi cyfrowych. Laureat „Listy 100” – listy 100 osób, które w wyróżniający sposób przyczyniły się do podnoszenia umiejętności cyfrowych w Polsce.

Zgłoszenia przyjmujemy osobiście w godzinach otwarcia Biblioteki lub telefonicznie pod nr 59 822 74 08