Biblioteka ze sztuką

10 lipca 2019, 15:09

"Biblioteka ze sztuką" - pod tym hasłem w naszej placówce już niedługo odbywać się będą ciekawe warsztaty. Kilkanaście osób własnoręcznie wykona pod okiem fachowca kolorowe kafle, kilkadziesiąt dzieci z bytowskich szkół zaprosimy na zabawę w ceramików. Oprócz tego jesienią podczas tegorocznej Nocy Bibliotek spróbujemy sztuki malowania piaskiem oraz obejrzymy spektakl ilustrowany takimi właśnie obrazamiZapisy chętnych do udziału w warsztatach niebawem.

Pieniądze na organizację przedsięwzięć zdobyli nasi pracownicy Alina Werochowska i Jacek Prądziński, autorzy wniosku do programu Działaj Lokalnie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce

Za pomoc dziękujemy bytowskiemu Oddziałowi Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego oraz Fundacji „Parasol”.