Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział w Bytowie

Narodowe Czytanie 2020 - Zilustruj „Balladynę” – ZMIANA TERMINU

10 września 2020, 12:05

W związku z sytuacją epidemiologiczną na terenie powiatu bytowskiego  związaną z koronawirusem SARS-CoV-2 wywołującym zachorowanie na COVID-19 oraz remontem Wypożyczalni, wydłużamy termin przyjmowania prac do 30 września 2020 roku do godziny 16.00.

Podsumowanie konkursu oraz otwarcie wystawy pokonkursowej odbędzie się w drugiej połowie października w Pracowni Orange Biblioteki Miejskiej. Podczas finału akcji zgodnie z ideą Narodowego Czytania zostaną odczytane fragmenty „Balladyny”, które były inspiracją do ilustracji.

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o zapoznanie się z Regulaminem [zobacz]

i wypełnienie Karty zgłoszenia [pobierz]