30 maja 2023, 15:45

Legimi to tysiące ebooków do czytania i audiobooków do słuchania na czytnikach, tabletach, smartfonach lub komputerach! W naszej ofercie jest bezpłatny dostęp do bazy, która jest prawdziwą kopalnią dobrych lektur, nowości, klasyki i wydawniczych bestsellerów.

Od 1 czerwca 2023 roku w naszej Bibliotece istnieje możliwość skorzystania z bazy ebooków Legimi.

Szczegółowe zasady korzystania z usługi Legimi określa REGULAMIN

Instrukcja dla Czytelnika krok po kroku:

1. Pobierz u bibliotekarza unikatowy kod dostępu do LEGIMI.

2. Wejdź na stronę www.legimi.pl/pomorskie i załóż darmowe konto:

• wpisz unikatowy kod otrzymany w Bibliotece umożliwiający dostęp do konta,
  • wpisz swoją nazwę użytkownika i swój adres e-mail (na który zostanie przesłany przez LEGIMI e-mail z linkiem aktywacyjnym, w który należy kliknąć) i swoje hasło (zapamiętaj je).

3. Pobierz na swój komputer, tablet, smartfon lub czytnik bezpłatną aplikację LEGIMI dostępną w Google Play (system operacyjny Android), iOS (AppStore) lub Windows Phone (Windows Phone Store).

4. Zaloguj się do aplikacji i czytaj ebooki bez ograniczeń przez 30 dni. Po tym czasie odwiedź Bibliotekę i pobierz nowy kod dostępu.

Ważne:

• Książki można czytać na dwóch urządzeniach jednocześnie.
  • Do pobrania książki konieczne jest połączenie z Internetem.
  • Czytać można też w trybie offline.
  • Po otrzymaniu nowego kodu czytane pozycje otworzą się na ostatnio czytanej stronie.
  • Dostęp do konta umożliwia tworzenie własnej biblioteczki i czytanie nieograniczonej liczby książek.