Licznik odwiedziń: 2220155

Klub Literacki „WERS”

IV Ogólnopolski Konkurs Poetycki Jednego Wiersza

04 kwietnia 2024, 12:16

Stowarzyszenie Zwykłe Klub Literacki „WERS” w Bytowie, Biblioteka Miejska w Bytowie oraz Bytowskie Centrum Kultury w Bytowie ogłaszają IV Ogólnopolski Konkurs Poetycki Jednego Wiersza pn. „Lirycznie na Kaszubach” im. Wacława Pomorskiego organizowany w ramach IV „Zamku w poezji” w Bytowie.

Regulamin i klauzula informacyjna dla uczestników dostępne TUTAJ

Dołącz do Klubu Literackiego „WERS”- Twoje utwory zasługują na słuch!

23 listopada 2023, 17:11

Czy Twoje wiersze i proza ukrywają się w szufladzie, tęskniąc za światłem dziennym? Czy marzysz o tym, aby dzielić się swoją poezją lub prozą z innymi duszami pełnymi słów? Jeśli tak, to Klub Literacki „WERS” jest miejscem stworzonym specjalnie dla Ciebie!

Zapraszamy wszystkich pasjonatów pióra, którzy czują, że w ich sercu drzemie poeta lub prozaik. „WERS” to nie tylko Klub Literacki, to przestrzeń, gdzie Twoje wiersze i proza zaczną żyć, zyskają głos i spotkają się z zrozumieniem innych twórczych dusz.

DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ?

• Podzielenie się twórczością: Klub „WERS” to miejsce, gdzie Twoje wiersze i proza nie tylko zostaną wysłuchane, ale również zyskają uznanie i szacunek innych poetów i pisarzy.
  • Wspólne poszerzanie wiedzy: Razem odkrywamy tajniki sztuki poetyckiej i prozatorskiej. W klubie spotkasz ludzi, którzy chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami i inspiracjami, pomagając Ci rozwijać się jako twórca.
  • Twórcza wymiana myśli: Inspirujemy się nawzajem, podsuwamy nowe pomysły, pomagamy rozwijać własny warsztat literacki. Razem tworzymy wyjątkową społeczność kreatywnych umysłów.

Jak do nas dołączyć?

Po prostu przyjdź na nasze spotkanie otwarte lub dyżur. Nie martw się, jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z poezją lub prozą - w Klubie „WERS” każdy jest mile widziany, bez względu na poziom doświadczenia.

Razem stworzymy magiczną przestrzeń, w której słowa nabiorą życia. Dołącz do Klubu Literackiego „WERS” i pozwól swojej poezji i prozie zabłysnąć!

HARMONOGRAM SPOTKAŃ

KWIECIEŃ 2024

Data Godzina

12.04. (piątek)