WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO

31 października 2022, 09:44

„Egzotyczny Świat Zwierząt”

Ponad 80 prac wpłynęło na organizowany przez naszą Bibliotekę konkurs plastyczny dla dzieci.

Komisja konkursowa miała więc bardzo trudny orzech do zgryzienia. Podczas oceniania prac pod uwagę brane były m.in. stopień trudności wykonania pracy, oryginalność pomysłu oraz to, czy dana praca została wykonana samodzielnie.

Po ponad dwugodzinnych obradach jury w składzie:

1. Przewodniczący – Irena Grzywnowicz
  2. Członek – Alicja Kiedrowska
  3. Członek – Sławomir Kortas

przyznało nagrody główne oraz wyróżnienia dla najbardziej uzdolnionych uczestników.

W kategorii I (4-7 lat):

I miejsce: MARCIN RECŁAW

II miejsce: MILENA KUCHTA

III miejsce: LENA SOMINKA

WYRÓŻNIENIA: Natalia Andrzejewska, Julia Fesio, Sandra Kąkol, Kinga Kloskowska, Aleksander Lenc, Karol Malek, Maciej Rzeźnicki.

W tej kategorii komisja postanowiła przyznać również nagrodę specjalną dla DAWIDA KOBIEROWSKIEGO.

W kategorii II (8-11 lat):

I miejsce: SEBASTIAN WERRA

II miejsce: ZOFIA KLUK

III miejsce: NELLI EDEL

WYRÓŻNIENIA: Nadia Banasiak, Zuzanna Glapińska, Maja Jaruszewska, Oskar Konopka, Michał Kroll, Hanna Lenc, Julita Orlikowska, Kacper Włodarczyk.

Uroczyste wręczenie nagród oraz dyplomów odbędzie się w czwartek 3 listopada o godz. 15:30.

#działajlokalnie

#efektydziałajlokalnie

Dofinansowano ze środków programu "Działaj Lokalnie" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce