Licznik odwiedziń: 2205546

"MOJA BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY"

14 grudnia 2022, 15:13

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

Znamy laureatów konkursu plastycznego organizowanego przez naszą Bibliotekę w ramach projektu Bezpieczna przestrzeń publiczna na terenie Gminy Bytów.

W uroczystym wręczeniu nagród, w środę 14 grudnia, udział wzięli Burmistrz Bytowa Ryszard Sylka, przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Bytowie mł. asp. Damian Chamier-Gliszczyński oraz mł. asp. Jarosław Werra, a także przedstawicielka komisji konkursowej Alicja Kiedrowska.

Na konkurs wpłynęło aż 60 prac, przez co obrady jury, w którego składzie znaleźli się także Sławomir Kortas oraz Irena Grzywnowicz, trwały kilka godzin.

Po dokonaniu oceny prac, ze szczególnym uwzględnieniem samodzielnego wykonania, komisja postanowiła przyznać:

I miejsce – NASTAZJA GRZELAK

II miejsce (ex aequo)  – JAN JAWORSKI, NATALIA SOJA

III miejsce (ex aequo) – KACPER ZMUDA-TRZEBIATOWSKI, PATRYCJA DASZKIEWICZ, KAROLINA OKOPIŃSKA

Wyróżnienia  otrzymali – POLA ZWARA, ZOFIA ŻYŁA, MAJA KURS, OLIWIA DZIKA, MAKSYMILIAN WANTOCH-REKOWSKI, LILIANNA WEROCHOWSKA, MARIANNA MOHR, MARIA PACYNO, MARIA CIŻMOWSKA, NIKOLA BOROŃ.

Serdecznie gratulujemy! Cieszymy się, że w kolejnym już organizowanym przez nas konkursie plastycznym udział wzięło tak wielu uczestników. Jesteśmy dumni tym bardziej, że bezpieczeństwo dzieci podczas drogi do szkoły to temat niezwykle istotny dla nas wszystkich.

Nagrody dla laureatów ufundował Urząd Miejski w Bytowie.

Więcej zdjęć na naszym Facebooku i Instagramie