NA NAUKĘ NIGDY NIE JEST ZA PÓŹNO

ᴡɪᴅᴢᴇ̨ ɪ ᴘᴀᴍɪᴇ̨ᴛᴀᴍ

ʀᴏʙɪᴇ̨ ɪ ʀᴏᴢᴜᴍɪᴇᴍ„

[ 𝙆𝙤𝙣𝙛𝙪𝙘𝙟𝙪𝙨𝙯 ]

W maju oficjalnie zakończyliśmy cykl warsztatów w ramach
𝘼𝙆𝘼𝘿𝙀𝙈𝙄𝙄 𝙐𝙈𝙄𝙀𝙅𝙀̨𝙏𝙉𝙊𝙎́𝘾𝙄 𝘾𝙔𝙁𝙍𝙊𝙒𝙔𝘾𝙃.

Podczas uroczystego podsumowania kursu uczestnicy odebrali dyplomy z rąk Dyrektora naszej Biblioteki.

Praktyka czyni mistrza. Dlatego przez prawie trzy miesiące w każdą środę spotykaliśmy się w Pracowni Orange by zdobywać nowe kompetencje cyfrowe.

Warsztaty prowadziły młodsze bibliotekarki, które m.in. zaprezentowały Seniorom przydatne aplikacje, opowiedziały o zagrożeniach płynących z Internetu, szczegółowo omówiły korzystanie z WhatApp oraz pokazały jak zgrywać zdjęcia z telefonu na komputer.

Dziękujemy uczestnikom za aktywny udział w naszych spotkaniach i mamy nadzieję, że zdobytą wiedzę, będziecie wykorzystywać Państwo na co dzień.