GRA TERENOWA

11 lipca 2023, 17:34

Tropiciele bibliotecznych zagadek

Nasi mali detektywi zmierzyli się dzisiaj z nie lada wyzwaniem.

Okazało się, że wśród książek i regałów ktoś ukrył zagadki z pytaniami dotyczącymi funkcjonowania Biblioteki. Zadaniem uczestników było znalezienie 30 tajemnic i udzielenie odpowiedzi na pytania. Musieli więc nie tylko wykazać się spostrzegawczością, ale także wiedzą i umiejętnością odnajdywania informacji.

Oprócz zagadek w Bibliotece skryło się aż 10 bonusów, dzięki którym drużyny zyskiwały dodatkowe punkty, czas lub koło ratunkowe w postaci podpowiedzi bibliotekarki.

Wszystkim drużynom poszło znakomicie, jednak najlepsza okazała się ekipa SMERFÓW.

Po zakończeniu rywalizacji pokazaliśmy dzieciom aplikację Quiver, która ożywiła pokolorowane przez nie wcześniej wakacyjne obrazki.

Więcej zdjęć na naszym Facebooku i Instagramie