ZGRANA BIBLIOTEKA

13 stycznia 2024, 11:53

236 wypożyczeń gier planszowych!

Z początkiem ubiegłego roku w naszej bibliotece zadebiutowały gry planszowe.

Choć większość z nich pozyskaliśmy w ramach akcji wydawnictwa Rebel, to liczba planszówek na naszych regałach systematycznie rosła. Obecnie mamy aż 55 różnych tytułów!

Poniżej przedstawiamy Wam ranking najchętniej wypożyczanych gier w roku 2023.

Niepokonany okazał się oczywiście DIXIT, na drugim miejscu uplasował się uwielbiany przez młodsze dzieci Żółwik Plusk, a na trzecim miejscu niepozorna, lecz niezwykle fascynująca gra karciana Dobble.

Planszówki znajdziecie w Oddziale Dla Czytelników Dorosłych w Dziale Literatury Naukowej. Zapraszamy!

A jeśli macie w domu gry, z których już nie korzystacie, to chętnie przyjmiemy je do naszej Biblioteki jako tzw. dary. Gry zostaną włączone do naszych zbiorów i będą wypożyczane innym Czytelnikom.