Oferta dla Seniorów

KSIĄŻKA NA TELEFON

04 września 2019, 19:09

Biblioteka Miejska w Bytowie wychodząc naprzeciw potrzebom osób starszych, chorych i niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie miasta, proponuje usługę:

KSIĄŻKA NA TELEFON

Akcja polega na dostarczaniu książek osobom, które lubią czytać, a ze względu na stan zdrowia nie są w stanie przyjść do biblioteki i korzystać ze zbiorów. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny: 59 822 23 08

Dostarczaniem książki do domu zajmują się bibliotekarze, stażyści i wolontariusze. Zapraszamy również młodych ludzi, którzy chcą zostać wolontariuszami i pomagać osobom starszym, aby zgłaszali się do biblioteki.