Licznik odwiedziń: 2198909

#działajlokalnie

13 września 2021, 13:41

MOC KSIĄŻEK

Z przyjemnością informujemy, że projekt „Moc książek w bibliotece” napisany przez nasze bibliotekarki – Aleksandrę Kluszczyńską oraz Małgorzatę Kopowską otrzymał dofinansowanie w kwocie 3500 zł w ramach konkursu grantowego „Działaj Lokalnie 2021” Za otrzymane z dotacji pieniądze planujemy organizację cyklu spotkań online, a także zakup nowych książek.

Pierwsze z czterech szkoleń online odbędzie się już 17 września (piątek) o godz. 10:00. Organizujemy je dla wszystkich chcących poznać wyjątkową MOC KSIĄŻEK – przede wszystkim liczymy na nauczycieli, pedagogów i bibliotekarzy.

Doświadczona psychoterapeutka i pedagog, założycielka Centrum Terapeutycznego Sięgam PoMOC (siegampomoc.pl) – Joanna Buraczek opowie o ciekawych pozycjach książkowych, które pomagają w budowaniu poczucia własnej wartości, samooceny i pogłębianiu pracy nad sobą.

O kolejnych spotkaniach będziemy informować Was na bieżąco.

Nagrania ze spotkań online:

MOC KSIĄŻEK I (17 września)

MOC KSIĄŻEK II  (5 października)