Licznik odwiedziń: 2205894

Nowe laptopy w bibliotece

02 grudnia 2021, 14:18

DODATKOWE WYPOSAŻENIE PRACOWNI ORANGE

Do naszej Pracowni trafiły trzy nowe laptopy Acer Aspire 5 wraz z niezbędnym oprogramowaniem MS oraz 3 myszki optyczne i linki zabezpieczające. Łączna wartość sprzętu to aż 11 042,10 zł!

Mamy się czym chwalić, bo grant otrzymało tylko 15 pracowni w Polsce.

Jest to zasługa naszych działań oraz średniej miesięcznej liczby odwiedzających Pracownię Orange w ubiegłym roku. Pod uwagę było brane także dotychczasowe zaangażowanie w projekty cyfrowe zrealizowane w latach 2019-2021 oraz planowane projekty na rok 2022.

Sprzęt sfinansowano ze środków Fundacji Orange w ramach projektu „Dodatkowe wyposażenie Pracowni Orange”.