Pracownia Orange ma 4 lata!

31 stycznia 2022, 17:19

Tak! To już 4 lata od uroczystego otwarcia Pracowni Orange w naszej Bibliotece!

Multimedialna świetlica o łącznej wartości 30 tys. złotych to Wasza zasługa!

Przypomnijmy, że projekt autorstwa naszych bibliotekarzy w plebiscycie internautów otrzymał aż 20 353 głosy, co dało 1. miejsce w województwie pomorskim i całej Polsce!

Bytowska Pracownia jest miejscem spotkań, rozwoju pasji, kursów, warsztatów, tradycji lokalnych. To właśnie tutaj odbywają się promocje książek, spotkania autorskie, zajęcia w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku, szkolenia, lekcje biblioteczne, warsztaty dla dzieci i młodzieży oraz wiele innych wydarzeń.To serce naszej Biblioteki, bo to właśnie tu spotykamy się z Wami!

Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie i zaangażowanie.

Cieszymy się, że nasza Biblioteka jest dla Was tak ważna i mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli spotkać się znowu – w Pracowni Orange!