Licznik odwiedziń: 2219381

Warsztaty „ Z filcu się szyje”

26 lutego 2022, 12:41

Ferie z igłą, nitką i filcem

Co prawda okres ferii powoli dobiega końca, ale my nie kończymy naszych warsztatów „Z filcu się szyje”. Będziemy spotykać się co czwartek, by wspólnie tworzyć filcowe ozdoby i dekoracje.

Uczestnicy zajęć zaskoczyli nas swoją kreatywnością i pracą w pełnym skupieniu. Za aktywny udział nagrodziliśmy ich dyplomami. Leniwce, lamy, donaty, kaktusy, wielkanocne jajka, a nawet Hermiona z Harrego Pottera – to tylko niektóre dzieła, które udało nam się wyczarować. Niektóre z nich będą pełniły rolę breloczków, innymi ozdobiliśmy bawełniane torby. Każdy znalazł coś dla siebie i tworzył prace według własnego pomysłu.

Z każdym kolejnym spotkaniem dzieci podnosiły sobie poprzeczkę i wymyślały coraz to ambitniejsze projekty. Jest nam niezmiernie miło, że w czasach smartfonów, youtuberów i tik toków młodzież wciąż jest zainteresowana rękodziełem i chce brać udział w kreatywnych warsztatach rozwijających zdolności manualne.

Więcej zdjęć na naszym Facebooku i Instagramie