"Biblioteka dla wszystkich" Różni.Równi.Ważni

09 lutego 2023, 11:00

Zajęcia dla dzieci jak i dorosłych z Ukrainy i Polski

Nasza biblioteka jest zaangażowana w projekt „Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni.”
Już w ferie mogliście zauważyć u nas nowe hashtagi oraz logotypy na plakatach. Dzięki projektowi będziemy mogli przeprowadzić zajęcia zarówno dla ukraińskich jak i polskich dzieci oraz dorosłych. Nasza biblioteka otrzymała tez sprzęt w postaci laptopów oraz tabletów przystosowanych do nauki dla dzieci i młodzieży z Ukrainy. Zestawy TEAM UP pozwolą nam na urozmaicenie zajęć o warsztaty ruchowo-rytmiczne z Bum-Bum rurkami o których niedługo usłyszycie więcej. Niedługo podzielimy się również harmonogramem najbliższych zajęć.
_____________________________________________
Projekt „Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni" jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w partnerstwie z Save the Children International.
Проект «Бібліотека для кожного. Різні. Рівні. Важливі» реалізується Фундацією розвиткуінформаційного суспільства у партнерстві з Save the Children International.
#FRSI_BibliotekaDlaWszystkich
#RóżniRówniWażni