WIELKANOCNE PALMY I PISANKI

30 marca 2023, 16:11

Podsumowanie konkursu

Wyobraźnia jest nieograniczona. Czego dowodem jest ilość prac, które wpłynęły na XXIII edycję konkursu 𝙒𝙞𝙚𝙡𝙠𝙖𝙣𝙤𝙘𝙣𝙚 𝙋𝙖𝙡𝙢𝙮 𝙞 𝙋𝙞𝙨𝙖𝙣𝙠𝙞. Było ich ponad 200! Każda wyjątkowa i wykonana według własnego pomysłu.

Zostały ocenione w czterech kategoriach: palma, pisanka, ozdoba i kartka wielkanocna.

W czwartek 30 marca w naszej bibliotece odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu. Blisko 80 dzieci odebrało nagrody z rąk Dyrektora SOSW – Kazimierza Kerlina oraz Naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu – Dariusza Glazika.

Cieszymy się, że od ponad 20 lat wydarzenie gości w naszej bibliotece, gdzie spotykają się autorzy najpiękniejszych prac, a mieszkańcy mogą podziwiać ich dzieła.

Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Pomóż mi”

oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Bytowie.

Wystawę prac możecie oglądać do wtorku, 4 kwietnia, na I piętrze naszej biblioteki.

Więcej zdjęć na naszym Facebooku i Instagramie