Licznik odwiedziń: 2203526

O PSIE, KTÓRY CHODZIŁ DO BIBLIOTEKI

13 maja 2023, 10:58

Policyjny owczarek Goran...

...był gwiazdą wtorkowego spotkania z okazji XX Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek

Przewodniczka psa - mł.asp. Ilona Kaczmarek wraz z mł.asp. Damianem Chamier Gliszczyńskim opowiedzieli dzieciom z bytowskich szkół o opiece nad czworonożnym funkcjonariuszem.

Dzięki temu wiemy już, że nie należy podchodzić do obcych psów, oraz że zawsze należy pytać właściciela o zgodę na pogłaskanie zwierzaka.

Dowiedzieliśmy się również czy Goran myje zęby, gdzie śpi, a także jaki jest jego ulubiony przysmak.

Brązowooki owczarek niemiecki o wyjątkowym czarnym umaszczeniu ma około 2,5 roku.

Po ukończeniu specjalistycznego szkolenia rozpoczął służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Bytowie.

Podczas spotkania w naszej bibliotece zachowywał się doskonale, jak na wzorowego czytelnika przystało.

Więcej zdjęć na naszym Facebooku i Instagramie