SESJA ZDJĘCIOWA I TURNIEJ GIER PLANSZOWYCH

14 czerwca 2023, 13:32

𝘛𝘶𝘳𝘯𝘪𝘦𝘫 𝘨𝘪𝘦𝘳 𝘱𝘭𝘢𝘯𝘴𝘻𝘰𝘸𝘺𝘤𝘩

Podczas wtorkowych zajęć nie miałyśmy nawet czasu na odetchnienie. Szóstego czerwca urządziłyśmy turniej gier planszowych grając w Gorącego ziemniaka oraz Dixit. Panie miały okazję zapoznać się z regułami gry i rozpoczęły rozgrywkę. Każda z Pań podawała coraz bardziej skomplikowane hasła, by utrudnić odnalezienie swojej karty.
𝘚𝘦𝘴𝘫𝘢 𝘻𝘥𝘫𝘦̨𝘤𝘪𝘰𝘸𝘢
Na naszych przedostatnich zajęciach chciałyśmy pokazać się od nieco innej, bardziej kreatywnej i ekscentrycznej strony. Każda z Pań ubrała piękną suknię i rozpoczęłyśmy sesję zdjęciową. Jak dobrze wiemy pozowanie to nie jest takie łatwe jak się wydaje! Pomimo tego, że robienie zdjęć zajęło nam większość zajęć, to mieliśmy również czas na śmiech i rozmowy pomiędzy zmianą lokacji.
Miejscami spotu fotograficznego były: Czytelnia dla Dzieci, balkon i część rekreacyjna Wypożyczalni dla Dorosłych oraz zamkowy dziedziniec. Dzięki sesji zdjęciowej każda z nas mogła poczuć się jak królowa. Kolejną częścią zajęć był wykład o tym jak kiedyś organizowano bal i jak na przestrzeni wieków zmieniły się imprezy taneczne.
_________________________________________
Projekt „Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni" jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w partnerstwie z Save the Children International.
Проект «Бібліотека для кожного. Різні. Рівні. Важливі» реалізується Фундацією розвиткуінформаційного суспільства у партнерстві з Save the Children International.