PHOTONY NA WAKACJACH

17 lipca 2023, 12:05

Warsztaty programowania robotów

W piątek, 14 lipca 2023, roboty Photon wybrały się na wakacyjne wycieczki. Pojechały nad polski morze i w góry oraz zwiedziły najbardziej znane miasta w Polsce i Europie.

Niestety część z nich pobłądziła w labiryncie. Na szczęście udało nam się zaprogramować trasę tak, że mogły ruszyć w dalsze wojaże.

A dokąd udało im się dotrzeć? Aż na księżyc! Wybraliśmy się w kosmos i utrwaliliśmy wiedzę o układzie słonecznym zdobytą podczas ubiegłotygodniowych zajęć plastycznych.

W grupie znalazły się także niesforne roboty, które zapomniały o segregowaniu śmieci podczas wakacyjnego wypoczynku. Szybko przywołaliśmy je do porządku i nauczyliśmy wyrzucania odpadów do odpowiednich pojemników.

Więcej zdjęć na naszym Facebooku i Instagramie