LIFELONG LEARNING

05 stycznia 2024, 10:25

Nauka przez całe życie

Doskonałym przykładem na to, że człowiek nigdy nie przestaje się uczyć, mogą być nasi Seniorzy.

Tak jak uczniowie, tak i nasi Studenci AKADEMII UMIEJĘTNOŚCI CYFROWYCH po dłuższej przerwie wrócili do nauki i zdobywania nowych kompetencji z zakresu obsługi smartfonu.

Podczas czwartkowych zajęć uczestniczki poznały kolejne przydatne aplikacje oraz dowiedziały się jak ułatwić sobie wyszukiwanie informacji w Internecie.

___________________________________________________________________________________

Lifelong Learning (LLL) - Kształcenie ustawiczne lub też inaczej edukacja permanentna to proces stałego odnawiania, rozwijania i doskonalenia kwalifikacji ogólnych i zawodowych, trwający przez całe jej życie. Jedną z form takiego kształcenia są zajęcia dla osób w wieku 60+.

Więcej zdjęć na naszym Facebooku i Instagramie