TO BYŁ BARDZO UDANY ROK!

10 stycznia 2024, 12:43

Podsumowanie 2023

𝟮𝟯 𝟮𝟬𝟰 – tyle osób odwiedziło naszą Bibliotekę w ubiegłym roku!

Na naszym Facebooku znajdziecie post z przypomnieniem wydarzeń, które udało nam się zrealizować.

Ale to oczywiście nie wszystko, bo oprócz imprez stacjonarnych prowadziliśmy lekcje biblioteczne, szkolenia, spotkania DKK dla dorosłych i dla dzieci oraz zajęcia feryjne i wakacyjne. Dodatkowo braliśmy udział w wielu ogólnopolskich akcjach oraz organizowaliśmy różnego rodzaju konkursy i wystawy.

Nasza książnica była również miejscem, w którym regularnie spotykali się członkowie Klubu Literackiego „WERS”, a Seniorzy zdobywali nowe kompetencje cyfrowe.

W 2023 roku udało nam się także pozyskać środki finansowe z lokalnych i krajowych programów grantowych.

2024 zapowiada się równie ciekawie! Bądźcie z nami!