Licznik odwiedziń: 2419472

QUIZ O BEZPIECZNYCH WAKACJACH

10 lipca 2024, 09:56

Biblioteczne szukanie kodów QR

W czwartek nasza biblioteka tętniła życiem! Dzieci uzbrojone w tablety lub smartfony wyruszyły na poszukiwanie kodów QR ukrytych w różnych zakątkach Oddziału dla Dzieci. Kody wygenerowane przez bibliotekarki, prowadziły do pytań sprawdzających wiedzę na temat bezpieczeństwa podczas wakacji.

Gra okazała się strzałem w dziesiątkę! Nowoczesna forma zabawy połączyła naukę z elementami gry terenowej, angażując dzieci i zachęcając je do aktywnego spędzania czasu. Rozwiązując zagadki, drużyny mogły sprawdzić swoją znajomość zasad bezpieczeństwa, a także rozwinąć umiejętności współpracy i rozwiązywania problemów.

Czteroosobowe zespoły wykazały się dużą wiedzą i pomysłowością. Widać było, że kwestie bezpieczeństwa podczas wakacji nie są im obce. Atmosfera gry była pełna entuzjazmu i zdrowej rywalizacji.

Biblioteczna gra z kodami QR to zdecydowanie innowacyjna i atrakcyjna forma edukacji. Pokazuje, że nauka może być przyjemna i wciągająca, a zdobywanie wiedzy idzie w parze z dobrą zabawą.

Więcej zdjęć na naszym Facebooku i Instagramie.