Jubileuszowa publikacja

15 sierpnia 2017, 17:09

Szanowni Czytelnicy i Sympatycy Biblioteki!

W maju 2017 roku minęło 70 lat od powstania Biblioteki Miejskiej w Bytowie - obecnie służącemu wszystkim pokoleniom, nowoczesnego centrum kultury i informacji.  Z tej okazji powstała m.in. specjalna publikacja pt. „70 lat Biblioteki Miejskiej w Bytowie”, przygotowana przez Jacka Prądzińskiego, kustosza Działu dla Czytelników Dorosłych.

Publikacja jest bogato ilustrowana, zawiera wiele zdjęć już dzisiaj historycznych, przypominających trudne momenty powstawania naszej Biblioteki, ale też budzących mnóstwo wspomnień. Jest też wiele zdjęć aktualnych, pokazujących, jaką metamorfozę przeszła Biblioteka Miejska w Bytowie przez minione 70 lat.

Publikacja dostępna w formacie pdf: „70 lat Biblioteki Miejskiej w Bytowie”