UTW - REKRUTACJA

Ogłoszenie o naborze

Burmistrz Bytowa Ryszard Sylka

ogłasza nabór kandydatów

na uczestników zajęć w ramach organizowanego

Uniwersytetu Trzeciego Wieku na lata 2019-2021

organizowanego przy współudziale

Biblioteki Miejskiej w Bytowie i Akademii Pomorskiej w Słupsku.

Wypełnioną i podpisaną Deklarację [pobierz] uczestnictwa we wszystkich zajęciach oraz przestrzegania Regulaminu  [zobacz] należy dostarczyć do siedziby Biblioteki Miejskiej w Bytowie do dnia 27.03.2019 roku, do godziny 12.00.

Zasady rekrutacji:

1. Słuchaczem UTW w Bytowie może zostać każdy, kto w chwili złożenia deklaracji ukończył 50 lat i posiada statut emeryta lub rencisty, jest mieszkańcem Gminy Bytów.
  2. Deklarację słuchacza należy złożyć osobiście w Bibliotece Miejskiej w Bytowie, 77-100 Bytów, ul. Zamkowa 2. Deklaracja do pobrania na stronie internetowej Biblioteki Miejskiej: www.bibliotekabytow.pl oraz stronie Urzędu Miejskiego w Bytowie: www.bytow.com.pl lub bezpośrednio w siedzibie Biblioteki.
  3. Rekrutacja trwa do 27.03.2019 roku, do godziny 12.00,  nie obowiązuje kolejność zgłoszeń.
  4. Do projektu zostanie zakwalifikowanych 50 słuchaczy (w tym minimum 6 mężczyzn i 4 osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności).
  5. Pierwszeństwo przyjęcia będą miały osoby, które nie były słuchaczami UTW w Bytowie w 2018 roku.
  6. W przypadku większej ilości zgłoszeń o przyjęciu do grona słuchaczy zdecyduje losowanie, które odbędzie się 27.03.2019 roku o godzinie 14.00 w siedzibie Biblioteki Miejskiej.