Lekcje biblioteczne

MAŁA KSIĄŻKA – WIELKI CZŁOWIEK

24 czerwca 2022, 15:43

Uroczyste wręcznie dyplomów

Grupa SOWY ze Słonecznego Przedszkola Językowego w Bytowie wzięła udział w projekcie czytelniczym MAŁA KSIĄŻKA – WIELKI CZŁOWIEK.

Podczas wizyty w naszej Bibliotece, każdemu dziecku wręczyliśmy dyplom, który jest potwierdzeniem literackich zainteresowań, a imienna karta Czytelnika przepustką do krainy naszych bibliotecznych zbiorów.

Dzięki tej akcji dzieci już od najmłodszych lat poznają naszą Bibliotekę i jej ofertę, korzystają z naszych multimedialnych zasobów, ale przede wszystkim stają się pełnoprawnymi uczestnikami życia kulturalnego.

Więcej zdjęć na naszym Facebooku i Instagramie