Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział w Bytowie

Pierwsze z egzaminem zewnętrznym i pierwsze bez uroczystego podsumowania

02 grudnia 2020, 10:23

Wszystkie organizowane przez nas szkolenia zawsze kończyły się uroczystym zakończeniem oraz wręczeniem symbolicznych dyplomów. Podsumowanie pierwszego szkolenia, kończącego się zewnętrznym egzaminem umożliwiającym zdobycie certyfikatu ITpass - „Certyfikatu Umiejętności Komputerowych - poziom podstawowy”, chociaż zasługującego na szczególnie uroczysty charakter, odbyło się za pośrednictwem poczty. Długo wyczekiwane, zdobyte ciężką pracą certyfikaty, kursantom dostarczył listonosz.

A wszystko przez pandemię…

Zilustruj „Balladynę” – podsumowanie Konkursu

09 listopada 2020, 16:58

Tegoroczna edycja Narodowego Czytania była inna w porównaniu do dotychczas zorganizowanych przez nas akcji. Ze względu na panującą epidemię zorganizowaliśmy czytanie „Balladyny” według własnej inwencji i pomysłowości.

Bytowska edycja akcji odbyła się w formie konkursu plastycznego na ilustrację do wybitnego dzieła polskiego romantyzmu.

Prace wykonane dowolną techniką plastyczną przez plastyków – amatorów, profesjonalnych artystów w każdym wieku, początkowo można było składać do 9 września. W związku z sytuacją epidemiologiczną na terenie powiatu bytowskiego związaną z koronawirusem SARS-CoV-2 wywołującym zachorowanie na COVID-19 oraz remontem Wypożyczalni, termin przyjmowania wydłużyliśmy do 30 września. Na Konkurs łącznie wpłynęło 5 prac.