Lekcje biblioteczne

Kreatywna lekcja patriotyzmu

09 listopada 2019, 16:26

Tegoroczne obchody Narodowego Święta Niepodległości trwały kilka dni. Wśród wielu wydarzeń związanych z 101. rocznicą odzyskania niepodległości było też i takie, które poprzez twórczą, plastyczną pracę, uczyło szacunku do symboli narodowych najmłodszych obywateli naszego miasta. Na pytanie „Czy znasz polskie symbole narodowe?” odpowiadali uczestnicy WARSZTATÓW PATRIOTYCZNYCH, które odbyły się 8 listopada 2019 roku w Oddziale dla Dzieci.

Celem nietypowych warsztatów było sprawdzenie, utrwalenie i poszerzenie wiedzy z zakresu historii Polski. Była to swoista lekcja patriotyzmu poprzez zajęcia plastyczno-manualne.

Były pieśni patriotyczne, merytoryczne, historyczne wprowadzenie, ale przede wszystkim była kreatywność.

Kreatywna lekcja patriotyzmu