Lekcje biblioteczne

GRA TERENOWA DLA DZIECI

08 lipca 2022, 10:44

Śladami Bycia na Zamku w Bytowie

Wakacyjne zajęcia na zewnątrz okazały się strzałem w dziesiątkę! W czwartek 7 lipca ponad trzydziestu małych tropicieli szukało zagadek ukrytych na dziedzińcu bytowskiej warowni. Na szczęście dopisała pogoda.

Po odnalezieniu wszystkich kopert, oprowadziliśmy dzieci po Działach Biblioteki. Następnie przenieśliśmy się do Pracowni Orange, by wspólnie odpowiadać na pytania dotyczące przygód Rycerza Bycia. Jednak pojawiły się również trudniejsze pytania dotyczące książek i pracy w bibliotece. Najbardziej aktywne dzieci otrzymały nagrody, a pozostałym uczestnikom wręczyliśmy drobne upominki.

Zachęcamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych, gdzie na bieżąco informujemy o naszych wakacyjnych działaniach.

Więcej zdjęć na naszym Facebooku i Instagramie