Licznik odwiedziń: 2204630

WAKACYJNE ZAJĘCIA ART

11 lipca 2022, 15:27

Moc Kamieni

Zajęcia, które odbyły się 11 lipca cieszyły się dużym powodzeniem. Uczestnicy tworzyli obrazki z kamienia. Każdy z uczestników puścił wodzę fantazji oraz stworzył prawdziwe dzieło sztuki. Podczas zajęć powstały wyjątkowe kamienne koty, myszki , biedronki, psy, małpki oraz abstrakcyjne postacie. Zajęcia były świetną formą do rozwoju kreatywności oraz szukania inspiracji w najmniejszych rzeczach. Uczestnicy byli bardzo zadowoleni z wykonywania obrazków. Dzieci po zrobieniu zdjęć pamiątkowych zabrały swoje prace do domu.

Zapraszamy na kolejną dawkę twórczości również w poniedziałek 18 lipca, o godzinie 11:00.

Więcej zdjęć na naszym Facebooku i Instagramie