Lekcje biblioteczne

EKSPERYMENTY DLA CIEKAWSKICH

19 czerwca 2023, 10:45

Zajęcia w Filii przy ul. Zwycięstwa

W Bibliotece nie ma nudy, a przedszkolakom ewidentnie spodobało się w naszej Filii.
W ostatnim czasie nasz oddział przy ul. Zwycięstwa odwiedziły kolejne grupy dzieci.

Tym razem były to Biedronki i Pszczółki z Niepublicznego Przedszkola „Świętego Filipa”.

Biblioteka na chwilę zamieniła się w małe laboratorium, w którym młodzi badacze  poznawali tajemnicze zjawiska natury.

Wędrująca woda, magiczna szklanka, podwodny wulkan, pływające jajka czy tajemniczy balonik – to tylko niektóre z doświadczeń, które udało się przeprowadzić naszym eksperymentatorom.

Więcej zdjęć na naszym Facebooku i Instagramie