Licznik odwiedziń: 2419442

Lekcje biblioteczne

KODOWANIE NA DYWANIE I NA TABLICY

20 czerwca 2024, 15:41

𝐓𝐲𝐝𝐳𝐢𝐞ń 𝐤𝐨𝐝𝐨𝐰𝐚𝐧𝐢𝐚 𝐰 𝐁𝐢𝐛𝐥𝐢𝐨𝐭𝐞𝐜𝐞!

Ten tydzień w naszej bibliotece był wyjątkowo kolorowy i pełen wrażeń! W odwiedziny zawitały do nas przedszkolaki i uczniowie z klas 1-3, z którymi wspólnie odkrywaliśmy magiczny świat książek i kodowania.
Czytaliśmy "Nie lubię książek. Koniec, kropka". Dzieci z zaangażowaniem śledziły historię dziewczynki Michaliny, która początkowo nie przepadała za czytaniem, a potem odkryła jego uroki. Inna grupa poznała "Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham". Ta wzruszająca opowieść o miłości rodziców do dziecka wywołała uśmiechy na twarzach wszystkich uczestników spotkania.
Po dawce literatury nadszedł czas na kreatywne kodowanie! Na dywanie i tablicy interaktywnej tworzyliśmy kwiaty, kwiatki i biedronki.
Był to fantastyczny tydzień pełen nauki, zabawy i kreatywności! Dzieci z zaangażowaniem brały udział w zajęciach, a my, bibliotekarze, czuliśmy ogromną satysfakcję z dzielenia się z nimi naszą pasją do książek i kodowania.

Więcej zdjęć na naszym Facebooku i Instagramie.