Licznik odwiedziń: 2161999

Dzień Bibliotekarza i Bibliotek

19 maja 2021, 17:42

Pierwsze od dawna spotkanie stacjonarne w Pracowni Orange. Ze względu na trwające w Bibliotece Miejskiej skontrum związane ze zmianą na stanowisku dyrektora, „orange’owa” przestrzeń okazała się jedynym miejscem do zorganizowania oficjalnego spotkania w ramach święta Bibliotekarzy i Bibliotek. Oficjalnego, bo z udziałem Władz Powiatu Bytowskiego. Przeddzień naszego święta odwiedzili nas Starosta Bytowski Leszek Waszkiewicz oraz Wicestarosta Roman Ramion. Były życzenia i prezenty.

Dzień Bibliotekarza i Bibliotek to nie jedyny powód wizyty Władz Powiatu. Gratulacje i prezent – Herb Powiatu, otrzymał Jacek Prądziński, nowy dyrektor Biblioteki Miejskiej w Bytowie.

Przy okazji przypominamy, że bytowska książnica pełni rolę Powiatowej Biblioteki Publicznej w Powiecie Bytowskim.