DYSKUSYJNY KLUB KSIĄŻKI - WAKACYJNE PODRÓŻE

02 września 2022, 11:00

Podróże na zakończenie lata

Nawet pochmurny i deszczowy dzień nie jest w stanie przeszkodzić w Dyskusyjnym Klubie Książki. Podczas  spotkania, które odbyło się 1 września Panie rozmawiały o minionych wakacjach i podróżach z nimi związanymi. Każda z nich miała do opowiedzenia masę śmiesznych historii o swoich wyjazdach.   Panie z chęcią dzieliły się opowieściami i poradami na temat podróży. Podczas spotkania omówiły również „Sztukę podróżowania”, Groch i Kapusta, czyli podróżuj po Polsce” oraz „Wędrowny zakład i fotograficzny”. Każda z Pań podzieliła się swoimi spostrzeżeniami na temat przeczytanej lektury.  Zapraszamy na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki 27 września.