Licznik odwiedziń: 2203266

DYSKUSYJNY KLUB KSIĄŻKI

05 października 2022, 10:37

Dyskusyjny Klub Książki - twórczość Sylwii Kubik

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, które odbyło się 29 września, zaowocowało w rozmowy o książkach Sylwii Kubik. Jest to autorka książek takich jak: Krok do miłości, W cieniu wierzb, Żuławska miłość Dobrosława, Miłość musi być!, Zimowe Żuławy Beata. Panie podzieliły się swoimi spostrzeżeniami i uwagami dotyczącymi książek. Następnie każda z nich zaczęła opowiadać o podobnych książkach, które w ostatnim czasie zostały przez nie przeczytane.
Zachęcamy do dołączenia do klubu. Na kolejne spotkanie DKK zapraszamy 25 października, na którym odbędzie się spotkanie autorskie wyżej wymienionej pisarki.