Licznik odwiedziń: 2419412

DYSKUSYJNY KLUB KSIĄŻKI

20 czerwca 2024, 16:05

Erich von Däniken i jego kosmiczne hipotezy

Wczoraj, 18 czerwca 2024 roku, na balkonie Biblioteki odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dorosłych poświęcone twórczości Ericha von Dänikena. Sylwetkę autora i jego teorie przedstawiła pani Wanda Newlin-Łukowicz.
Tematem spotkania były książki Dänikena, w których autor wysuwa tezę, że w przeszłości Ziemię odwiedziły obce cywilizacje. Uczestnicy spotkania dzielili się swoimi opiniami na temat tej teorii, przytaczając argumenty zarówno za, jak i przeciw.
Niektórzy z nich uważali, że hipotezy Dänikena są fascynujące i skłaniają do refleksji nad miejscem człowieka we wszechświecie. Inni natomiast byli bardziej sceptyczni i podawali w wątpliwość rzetelność badań autora.
Pomimo różnic w opiniach, dyskusja przebiegała w życzliwej atmosferze. Uczestnicy spotkania z zainteresowaniem słuchali wypowiedzi innych osób i chętnie dzielili się swoimi przemyśleniami.

Następne spotkanie DKK w lipcu. Zapraszamy!

Więcej zdjęć ze spotkania na naszym Facebooku i Instagramie